Kurs nurkowy Bielsko BiałaZacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym Bielsko Biała

Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Bielsku-Białej

Jeśli chciałbyś poznać zasady bezpiecznego nurkowania, a także to jak nurkuje się w wodach otwartych i zamkniętych, to zapisz się na nurkowanie Bielsko-Biała. Nurkowanie Bielsko-Biała znajdziesz w naszym centrum nurkowym Bielsko-Biała. Na podstawowym kursie nurkowym Bielsko-Biała będziesz nurkował pod okiem świetnie wykwalifikowanej kadry trenerów nurkowania, a także poznasz teorię i praktykę nurkowania. Gdy uda Ci się ukończyć kurs nurkowy, to będziesz mógł się zapisać również na nasze inne kursy nurkowe Bielsko-Biała. Gdy pozytywnie zaliczysz kurs nurkowy Bielsko-Biała który jest prowadzony w centrum nurkowym Bielsko-Biała, to będziesz miał certyfikat, który umożliwi Ci samodzielne nurkowania na wodach otwartych i zamkniętych Bielsko-Biała. Podczas trwania kursu nurkowego będziesz mógł wziąć udział w nurkowaniach z partnerem o tym samym stopniu nurkowym co Ty. Kiedy zaliczysz podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała, to będziesz mógł schodzić pod wodę na głębokość 8 metrów. Na kursie nurkowym Bielsko-Biała będziesz brał udział też w safari nurkowym, a także będziesz mógł wyjechać na inne wyjazdy nurkowe Bielsko-Biała. Gdy zapiszesz się do centrum nurkowego Bielsko-Biała, to będziesz mógł zacząć nurkowanie Bielsko-Biała. Centrum nurkowe Bielsko-Biała zapewni Ci wykonywanie bezpiecznych nurkowań Bielsko-Biała. W centrum nurkowym Bielsko-Biała będziesz trenował pod okiem bardzo dobrze wykwalifikowanej kadry instruktorów nurkowania, którzy świetnie przygotują Cię do nurkowania w różnych warunkach podwodnych. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć w jaki sposób odbywają się kursy nurkowe Bielsko-Biała, to odwiedź nasze centrum nurkowe Bielsko-Biała.

Podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała dla dorosłych w Bielsku-Białej świetnie Cię przygotuje do tego, abyś mógł zacząć swoje nurkowanie Bielsko-Biała. Dzięki  świetnie wykwalifikowanej kadrze instruktorskiej poznasz tajniki nurkowania. Kurs nurkowy OWD Bielsko-Biała jest pierwszym z wielu poziomów nurkowych, które masz okazję zdobyć w PADI Bielsko-Biała. OpenWater Diver PADI Bielsko-Biała prowadzą doświadczeni instruktorzy nurkowania według zasad PADI. Jeśli zaliczysz kurs nurkowy Bielsko-Biała, to zdobędziesz certyfikat PADI, który umożliwi Ci nurkowanie na głębokość do 18 metrów pod wodą. Jeśli uda Ci się zaliczyć podstawowy kurs nurkowy dla dorosłych Bielsko-Biała, to będziesz mógł rozpocząć szkolenia nurkowe Bielsko-Biała na dużo wyższym poziomie. W szkole nurkowej Bielsko-Biała polecamy kursy nurkowe Bielsko-Biała na dwóch różnych poziomach, podstawowym i tym bardziej zaawansowanym. W szkole nurkowej Bielsko-Biała możesz nurkować na poziomie technicznym, a także zaliczyć kurs instruktora nurkowania Bielsko-Biała.

Podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała dla dzieci

Podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej dla dzieci

Jeśli Toje dziecko interesuje się nurkowaniem, to zapisz je na kurs nurkowy Bielsko-Biała dla dzieci Bielsko-Biała, który jest prowadzony przez cały rok szkolny. Podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała to świetny prezent, który bez wątpienia sprawi radość Twojemu dziecku. Dla tego nie zastanawiaj się dłużej, tylko zapisz swoje dziecko na podstawowy kurs nurkowy dla dzieci Bielsko-Biała. W szkole nurkowej  Bielsko Biała prowadzone są kursy nurkowe dla dzieci Bielsko-Biała. Można zapisać dziecko, które ukończyło 8 lat

Program podstawowego kursu nurkowania Bielsko Biała

Program podstawowego kursu nurkowego w Bielsku-Białej

Na podstawowym kursie nurkowym Bielsko-Biała nauczysz się, jak obsługiwać sprzęt nurkowy oraz bezpiecznie odbywać nurkowania. Poza tym dowiesz się, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, które mogą mieć miejsce w czasie nurkowania. W czasie podstawowego kursu nurkowego Bielsko-Biała poznasz teorię i praktykę nurkowania. Na zajęciach praktycznych będziesz nurkował na naszym prywatnym basenie oraz na wodach otwartych. Na zajęciach teoretycznych będziesz szkolony w oparciu o wysokiej klasy materiały dydaktyczne, na które składają się filmy, książki oraz wskazówki bardzo dobrze przygotowanej kadry instruktorów nurkowania. Natomiast podczas praktycznych zajęć będziesz miał możliwość ćwiczenia na prywatnym basenie Bielsko-Biała, a na zajęciach na wodach otwartych będziesz mógł nurkować na ogromnych akwenach wodnych. Podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała zapewni Ci rozwój Twojej nurkowej kariery. Jeśli pozytywnie ukończysz podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała, to zdobędziesz certyfikat nurkowy Bielsko-Biała, który uznają wszystkie organizacje nurkowe na całym świecie. W centrum nurkowym Bielsko-Biała możesz ćwiczyć na różnego rodzaju sprzęcie nurkowym Bielsko-Biała.

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy Bielsko Biała ?

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Bielsku-Białej?

U nas masz możliwość wzięcia udziału w kursach nurkowych Bielsko-Biała na przewodnika nurkowego, divemastera i instruktora nurkowania Bielsko-Biała. Dzieci, które ukończą podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała, to będą mogły nurkować na głębokości 12 metrów. Po dobrym zaliczeniu przez Ciebie podstawowego kursu nurkowego Bielsko-Biała będziesz bardzo dobrze wykwalifikowanym nurkiem z Bielska-Białej i będziesz posiadał uprawnienia nurkowe na poziomie OWD. Gdy uzyskasz te uprawnienia, to będziesz miał możliwość nurkowania z partnerem nurkowym na głębokości do 18 metrów pod wodą. Szkoła nurkowa Bielsko-Biała wyszkoli Cię na nurka Bielsko-Biała na najwyższym poziomie. Jeśli chciałbyś być zawodowym nurkiem, to szkoła nurkowa Bielsko-Biała jest specjalnie dla Ciebie. Gdy zaliczysz podstawowy kurs nurkowy Bielsko-Biała, to będziesz mógł ukończyć także inne kursy, np. kurs OWD Bielsko-Biała. Szkoła nurkowa Bielsko-Biała oferuje także inne kursy nurkowe Bielsko-Biała na dużo wyższym poziomie.

Kursy nurkowe Bielsko Biała. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Kursy nurkowe Bielsko-Biała. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Po zaliczeniu podstawowego kursu nurkowego Bielsko-Biała będziesz mógł rozpocząć szkolenia nurkowe na znacznie wyższych poziomach. Jeśli chciałbyś kontynuować kurs nurkowy, to koniecznie ukończ AOWD Bielsko-Biała, a dokładnie Advanced Open Water Diver PADI Bielsko Biała. Jeśli już od dłuższego czasu interesuje Cię nurkowanie na głębokości większej niż 30 metrów, to kurs Deep Water Diver PADI Bielsko Biała jest dla Ciebie. Jeśli marzysz o poznaniu zasad nawigacji podwodnej Bielsko-Biała, to zapisz się na kurs Nawigacja Podwodna PADI Bielsko Biała. Kurs nurkowy Suchy Skafander PADI Bielsko-Biała jest dla nurków, którzy nienawidzą zimna. Jeśli chciałbyś zostać wykwalifikowanym nurkiem Bielsko-Biała i umieć świetnie sobie radzić pod wodą w trudnych sytuacjach, to ukończ szkolenia nurkowe Bielsko-Biała. Jeżeli chcesz poznać zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej nurkowi, to zapisz się na kurs Rescue PADI Bielsko Biała

Zapraszamy do centrum nurkowego BeskidDivers w Bielsko Biała

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem już dzisiaj w centrum nurkowym Beskid Divers w Bielsko Biała. Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy w Bielsko Biała. Z nami spełnisz swoje marzenia!

Nasze biuro jest dla Was czynne codziennie w godz. 6:00 – 22:00

Zapisz się na kurs

Nie zwlekaj i zapisz się na Podstawowy kurs nurkowania OWD

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Centrum Nurkowe BESKID DIVERS, ul. Chełmska 5, 43-300 Bielsko-Biała. Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez naszą Firmę oraz w celach kontaktowych. Ponadto, mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru.
Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie mogą Państwo uzyskać pod adresem: polityką prywatności

zobacz również nasze nne strony :

http://balonybielskobiala.pl http://balonyhelbielsko.pl    http://balonariumbielsko.pl  http://balonyzhelembielsko.pl

http://Balonybielsko.com.pl   http://bielskobalony.pl   http://sklepbalony.pl  http://heldobalonowbielsko.pl    http://pudlozbalonami.pl  http://pocztabalonowabielsko.pl  http://girlandybielsko.pl   http://dekoracjebalonowebielsko.pl http://butlazhelembielsko.pl  http://butlazhelemcom.pl

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Kontakt

Beskid Divers to jedyne centrum IANTD NA POŁUDNIU POLSKI, autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

Beskid Divers to centrum IANTD autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

 

Tylko u Nas Zrobisz Podstawowy Kurs Nurkowy  OWD Padi w Bielsku Białej :

W Jedynym Autoryzowanym 5 Gwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI w woj. Śląskim

W Jedynym  Licencjonowanym  Centrum Nurkowym IANTD na południu Polski

Na prywatnym basenie z ciepłą wodą

Zajęcia basenowe maksymalnie 4 osoby na 1 instruktora nurkowania

Nurkowania na wodzie otwartej maksymalnie 2 osoby na jednego Instruktora nurkowania

Idealnie dopasowany  sprzęt nurkowy

Kurs Nurkowy przeprowadzany w dowolnych wybranych przez Ciebie godzinach 7 dni w tygodniu od 6 :00  do 22 :00

zajęcia teoretyczne i egzamin teoretyczny możesz wykonać online  na swojej kanapie w domu

Odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania odnośnie podstawowego kursu nurkowania

 

Jak bardzo muszę być sprawny fizycznie by zacząć nurkować ?

 

Aby nurkować powinniśmy dobrze cuć się w wodzie i mieć ogólnie przyjętą dobra sprawność fizyczną. Ważne badania lekarskie dopuszczające do nurkowania musimy zobaczyć na początku kursu

 

Czy muszę przejść badania lekarskie ?

 

Badania wystarczą od lekarza rodzinnego.

 

Czy muszę mieć swój własny sprzęt nurkowy  ?

 

Docelowo sytuacją idealną jest mieć swój własny sprzęt i My jako centrum chętnie ten sprzęt na własność pomożemy skompletować. Początkowo My zapewniamy całe wyposażenie na kurs (cena wliczona za kurs) , wyjątek ABC maska, rurka, płetwy

 

Czy dzieci mogą nurkować ?

 

Rodzice sami muszą podjąć świadomą decyzję czy ich dziecko powinno nurkować? Jeśli uważają, że tak podpisują szereg oświadczeń dotyczących aspektów prawnych. Standardy zaś wskazują 18 lat-kursant osobiście decyduje się na kurs lub ma ukończone15 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego. Młodzieżowe stopnie zaś wskazują ukończone 8 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego.

 

Gdzie się ubezpieczyć ?

 

Ważny jest zakres ubezpieczenia i jakie planujemy wykonywać nurkowania i gdzie? Najbardziej popularne ubezpieczenia dla nurków oferuje DAN i HESTIA

 

Czy są ukryte jakieś  koszty podstawowego kursu nurkowego ?

 

Nie ma

 

Gdzie odbywają się zajęcia podstawowego kursu nurkowego?

 

Część teoretyczna to głównie nauka własna; spotykamy się w naszej siedzibie aby wytłumaczyć niezrozumiałe dla kursanta elementy wiedzy i oczywiście na egzaminach. Część basenowa odbywa się na naszym prywatnym basenie w Bielsku Białej , Nurkowania to głównie krakowski Zakrzówek lub Jaworzno. Nurkowania można dokończyć również na zagranicznym wyjeździe.

 

Czy są organizowane wyjazdy nurkowe ?

 

Oczywiście! Zarówno na lokalne nurkowiska (nasi absolwenci mają stałe zaproszenie pod nasze wiaty nurkowe) jak i zagraniczne w mniej lub bardziej popularne kierunki nurkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem.

 

Jak głęboko będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym ?

 

Podstawowy kurs nurkowania  uprawnia do nurkowania partnerskiego na głębokość do 18m

 

Co będę potrafił po podstawowym kurie nurkowania ?

 

Absolwenci kursu podstawowego umieją bezpiecznie samodzielnie zaplanować przygotować i wykonać nurkowanie w systemie partnerskim do czego gorąco zachęcamy po zakończonym podstawowym kursie nurkowym.

 

Jakie są możliwości dalszych szkoleń nurkowych w Bielsku Białej ?

 

Możliwość kontynuacji edukacji jest szeroka, można robić specjalizacje nurkowe, które nas interesują lub robić wyższe stopnie dające nam większe uprawnienia nurkowe . Niektórych interesują nurkowania techniczne lub ratownictwo nurkowe. W naszym centrum nurkowym  możesz zdobyć wszystkie uprawnienia do instruktora nurkowania włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

 

Gdzie będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym , i czy będę miał z kim nurkować ?

 

W Polsce jest wiele popularnych miejsc nurkowych, czyste jeziora, zalane kamieniołomy, niektóre posiadają mniej lub bardziej rozbudowana infrastrukturę nurkową. Zagranica oferuje wiele ciekawych destynacji. Jeżeli nie masz partnera nurkowego na podstawowym kursie nurkowym  na pewno takiego poznasz ☺ Na zorganizowanych wyjazdach partnerzy wybierani są zwykle pod względem umiejętności. Generalnie nurkowanie to doskonała okazja do poznawania nowych ludzi.

 

Czy można zrobić podstawowy kurs nurkowania za granicą np. Egipt ,Chorwacja ?

 

Z nami kurs nurkowy można zrobić, dokończyć kurs nurkowania  w zasadzie wszędzie. Wyjazdy staramy się tak zorganizować, aby najlepiej „wykorzystać” dane miejsce, dlatego czasem lepiej teorię i baseny zrobić w kraju.

 

Czy egzamin jest trudny do zdania ?

 

Materiały do zajęć teoretycznych są tak stworzone, że naprawdę każdy jest w stanie przyswoić sobie wiedzę, użycie wielu mediów; quizy, pytania sprawdzające, tablice, filmy, książki sprawia, że wiedza dociera do wzrokowców, i słuchowców i innych …owców, zresztą poprawki też są dla ludzi ☺